Potpisan ugovor o sufinansiranju teretane na otvorenom na Tamiškom keju sa Ministarstvom turizma i omladine Republike Srbije
Gradska menadžerka Maja Vitman u ime Grada Pančeva je sa Ministarstvom turizma i omladine Republike Srbije potpisala ugovor o sufinansiranju postavljanja teretane na otvorenom na Tamiškom keju, u vrednosti od 17 miliona dinara.
- 15 Jul, 2025
- 11 months ago
Ovaj projekat predstavlja nastavak sistemskog uređenja priobalja reke Tamiš i važan je korak u pravcu unapređenja turističke i sportsko-rekreativne infrastrukture u Pančevu. Novi sadržaj biće namenjen svim građanima Pančeva, kao i posetiocima iz regiona koji prepoznaju Tamiški kej kao omiljeno mesto za šetnju, odmor i boravak u prirodi.
Postavljanje teretane je treća faza uređenja priobalja, nakon realizacije pešačko-biciklističke staze, javne rasvete, parkinga i najvećeg dečijeg igrališta na otvorenom u gradu.
Projekat je usklađen sa Strategijom razvoja turizma Republike Srbije za period 2016–2025. godine i podržan kroz program podsticaja razvoju turističke infrastrukture.
Grad Pančevo nastavlja da ulaže u uređenje Tamiškog keja kao jedinstvenog prostora od javnog značaja i velikog turističkog potencijala. Radosni smo zbog ove nove investicije i radujemo se budućim ulaganjima u potamišje!
Najnovije vesti
Predsednik Vučić pozvao građane na skup 27. juna ispred Skupštine u Beogradu
- 25 Jun, 2026
- 8 sati ranije
Patrik Šik se povukao iz fudbalske reprezentacije Češke
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Duško Ivanović novi trener košarkaša Zenita
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Jorgos Barcokas ostaje trener košarkaša Olimpijakosa do 2029. godine
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
