AMSS: Opasnost od poledice, dobra prohodnost puteva
Mraz i hladan vazduh na pojedinim deonicama stvaraju opasnost od poledice, najčešće na mostovima i putevima pored reka, a danas vozači mogu očekivati promenljive uslove vožnje zbog najavljenih padavina, dok jak vetar i dalje moze otežavati vožnju u košavskom području, na jugu Banata i donjem Podunavlju.
- 12 Februar, 2025
- 1 godina ranije
FOTO: AMSS
Dobra je prohodnost na auto-putevima i glavnim putnim pravcima, a saobraćaj je umerenog intenziteta sa izmenama na mestima gde se izvode radovi na putu, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Prema informacijama Uprave granične policije dobijenim u 5.15 časova, na putničkim terminalima naših graničnih prelaza nema zadržavanja vozila, dok se na teretnim terminalima na Kelebiji i Šidu na izlazu uz zemlje vozila zadržavaju sat vremena, na Sremskoj Rači dva sata, a na Batrovcima tri sata.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila. Prema podacima Zimske službe JP „Putevi Srbije“ dobijenim u 4.58 časova, najopterećeniji putni pravci I prioriteta, državni putevi II prioriteta i putni pravci III prioriteta održavanja su prohodni i nema snega.
Najnovije vesti
Ivan Todorov svečano otvorio petu džudo Akademiju Majdov
- 31 Jul, 2026
- 37 minuta ranije
Dejna Vajt zahvalio Vučiću i najavio povratak UFC-a u Srbiju
- 31 Jul, 2026
- 38 minuta ranije
Tretman protiv larvi komaraca počinje 3. avgusta u Pančevu
- 31 Jul, 2026
- 48 minuta ranije
Obuća za vodu tokom letovanja – kada je vredi poneti?
- 31 Jul, 2026
- 1 hour ago
