Novak Đoković postao suvlasnik francuskog fudbalskog kluba Le Man
Srpski teniser Novak Đoković postao je suvlasnik francuskog fudbalskog kluba Le Mana, koji se takmiči u drugoj ligi.
- 01 Avgust, 2025
- 10 months ago
Foto: AP Photo/Kirsty Wigglesworth
Đoković je objavom na društvenoj mreži Instagram sam potvrdio da je postao jedan od vlasnika akcija kluba iz istoimenog grada.
Na fotografiji kojom potvrđuje da je postao suvlasnik francuskog drugoligaša su i biznismen Jorgos Frangulis, vozač Formule 1 Felipe Masa, kao i Kevin Magnusen, bivši vozač Formule 1.
Le Man je pre nekoliko meseci izborio plasman u drugu ligu. Klub osnovan 1985. godine je u prvoj deceniji 21. veka šest sezona proveo u najjačoj francuskoj ligi, ali nije igrao u eliti od sezone 2009/10.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Skupština Grada Pančeva o realizaciji uređenja deonije i Zelene pijace
- 12 Jun, 2026
- 10 minutes from now
U Specijalnoj psihijatrijskoj bolnici u Kovinu počelo asfaltiranje staza i zamena dotrajalih prozora
- 12 Jun, 2026
- 1 minute from now
Grad Vršac obeležio Mesec roditeljstva
- 12 Jun, 2026
- 9 minuta ranije
Brnabić:Dobili smo pozitivno mišljenje Venecijanske komisije na pravosudne zakone
- 12 Jun, 2026
- 48 minuta ranije
