RTV Pančevo.

RTV Pančevo.

Radio Televizija Pančevo je preduzeće koje je registrovano za emitovanje televizijskog i radijskog programa. Radio Pančevo je počelo da radi u aprilu 1980. godine, TV Pančevo u decembru 1992. godine, dok je internet stranica RTV Pančevo prvi put postavljena 21. decembra 2009. godine.

BLOKADERI SU KRENULI SA OBJAVLJIVANJEM ADRESA I DOLASKOM NA KUĆNE PRAGOVE, TAJ MANIR SU NASTAVILI I ONI! ISTOČNA BUDUĆNOST RASKRINKAVA BLOKADERE!

Politički aktivizam je u Srbiji prošao kroz raznorazne faze, međutim blokaderi su kako bi održali tenziju u srpskom društvu, s obzirom da im je rapidno opao broj na ulicama, počeli sa radikalizacijom protesta, što je podrazumevalo javno objavljivanje adresa i naposletku organizovane dolaske na kućne pragove političkih neistomišljenika.

Izvor: nsuzivo.rs

Prethodnih dana smo imali prilike da vidimo kako blokaderi dolaze na kućni prag predsednika SNS Miloša Vučevića i gradonačelnika Novog Sada Žarka Mićina.

Maltretiranju komšiluka, zvonjavi interfona u kasnim večernjim satima nisu bili pošteđeni ni predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković, direktor Jovine gimnazije Radivoj Stojković, kao ni ministar za evropske integracije Nemanja Starović.

https://www.instagram.com/reel/DMI8eDPtKk2/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c95d4517-6ecd-45f4-abd3-ecddadabff78  

 

Da batina ima dva kraja, pokazuje i primer Telegram kanala Istočna budućnost koji broji skoro 45 hiljada pratilaca.

Naime, na ovom telegram kanalu koji se bavi unutrašnjom i spoljnom politikom, dešavanjima sa ratišta širom sveta i informacijama i zanimljivostima sa Dalekog istoka, objavljene su adrese nekih od istaknutih blokadera.

U prvoj objavi, spominje se neimenovani profesor i  tom prilikom je navedena njegova adresa:

https://t.me/istocnabuducnost/26966  

 

Dok je u drugoj objavi u istom Telegram kanalu, objavljena adresa bivšeg novinara portala 021 i 192, a sadašnjeg urednika Razglas news, kao i jednog od administratora viber grupe Zborovi i političkog aktiviste Žarka Bogosavljevića:

https://t.me/istocnabuducnost/26967 

 

NSUživo portal smatra da ovakvi politički maniri i aktivizam ne doprinose stabilnosti našeg društva, ali na ovom primeru se vidi ona narodna, da batina ima dva kraja.

Izvor: nsuzivo.rs