U Narodnoj bašti održan zabavan program za najmlađe i besplatno druženje sa maskotama
U Narodnoj bašti u Pančevu organizovan je zabavan program za najmlađe i besplatno druženje sa „maskotama“ – popularnim crtanim i igranim junacima. Porodična zabava bila je upotpunjena posluženjem i simboličnim poklonima za okupljene
- 06 Jul, 2025
- 11 months ago
Nedeljno popodne na raspustu uopšte ne mora da bude dosadno. U to su nas uverili Stič, Spajdermen, Betmen, Elza i mnogi drugi popularni junaci koji su odlučili da izdvoje malo vremena i posete Narodnu baštu, i tako oduševe pančevačke mališane. Zabavno druženje za decu obuhvatalo je, pored igre, razgovora i slikanja sa miljenicima sa velikih i malih ekrana, i mnoga druga uzbudljiva iznenađenja.
Druženje sa maskotama upriličeno je sa željom da se našim najmlađim sugrađanima ulepša vikend, kažu organizatori.
Nema sumnje da će ova prilika za druženje sa vršnjacima i provođenje vremena u omiljenom parku Pančevaca dugo ostati u sećanju mališana, a po svemu sudeći, u ovom zanimljivom događaju uživali su i njihovi roditelji, bake i deke. Čitav doživljaj bio je upotpunjen posluženjem i simboličnim poklonima.
Najnovije vesti
Predsednik Vučić za Foks njuz digital: Odnosi Srbije i SAD prošli kroz dramatičnu transformaciju
- 10 Jun, 2026
- 50 minuta ranije
Bokserski savez Srbije organizuje na Zlatiboru plej-of Super lige
- 10 Jun, 2026
- 1 hour ago
Fudbaleri Vojvodine počeli pripreme za predstojeću sezonu
- 10 Jun, 2026
- 1 hour ago
Kada je vreme da se razmisli o zameni starih krunica?
- 10 Jun, 2026
- 1 hour ago
