Odbojkaši Srbije poraženi od Argentine u Ligi nacija
Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u Beogradu od selekcije Argentine rezultatom 1:3 (25:18, 18:25, 23:25, 12:25) u trećoj utakmici druge sedmice Lige nacija.
- 28 Jun, 2025
- 11 months ago
Foto: TANJUG/OSS/ VLADIMIR MARKOVIĆ
Najefikasniji u reprezentaciji Srbije bio je Dražen Luburić sa 18 poena, dok je Veljko Mašulović upisao 12. Marko Ivović je postigao osam poena, a Nemanja Mašulović pet.
U selekciji Argentine istakao se Herman Gomez sa 20 poena. Lučano Visentin je postigao 16 poena, a Augustin Loser 15.
Srbija je tako upisala šesti uzastopni poraz u Ligi nacija i nalazi se na 18. mestu na tabeli sa tri boda.
Odbojkaši Srbije će sutra od 20 časova igrati protiv Nemačke u poslednjoj utakmici druge sedmice Lige nacija.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Predsednik Vučić u Inđiji sa građanima koji pešače na skup: Izbori će uskoro, biće mnogo teški...
- 26 Jun, 2026
- 2 minuta ranije
Ministarstvo kulture ove godine ulaže 14.950.000 dinara u Belu Crkvu
- 26 Jun, 2026
- 27 minuta ranije
Najbolji troskok Ivane Španović na otvorenim borilištima – 14,25 metara na mitingu u Zagrebu
- 26 Jun, 2026
- 1 hour ago
Đoković pobedio Pola u egzibicionom meču u Londonu
- 26 Jun, 2026
- 2 sati ranije
