Autobusi Pantransporta tokom praznika saobraćaće po nedeljnom redu vožnje
Tokom vaskršnjih praznika autobusi Pantranporta na svim relacijama u gradu i van njega saobraćaće po prazničnom redu vožnje. U Pantransportu najavljuju da od 1. maja će početi da saobraća sezonska linija prema Devojčakom bunaru.
- 17 April, 2025
- 1 godina ranije
Tokom vaskršnjih praznika u Pantransportu očekuju znatno manji broj putnika, zato će njihovi autobusi saobraćati tokom svih prazničnih dana po redu vožnje koji se primenjue nedeljom, odnosno praznicima, kaže Ivan Cvetnović, rukovidlac saobraćaja u Pantranportu.
Bliže se i prvomajski praznici, a početkom novog meseca startovaće i sezonska linija Pantransporta do Devojčakog bunara u Deliblatskoj peščari.
U Pantransportu podsećaju da prodaja mesečnih karata za maj počinje 25. aprila, a da novi korisnici njihovih usluga treba da dođu samo prvi put na Glavnu stanicu u Pančevo kako dobili legitimaciju, a da kasnije mesečne karte mogu dopunjavati preko sajta preduzeća.
Najnovije vesti
Otvorena atletska staza u Kanjiži
- 12 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Predsednik Vučić: Susret sa Gerapetritisom još jedna potvrda istinskog prijateljstva Srbije i Grčke
- 12 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Srpski fudbaler Slobodan Tedić prešao iz Čukaričkog u ruski Akron
- 12 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Skupština Grada Pančeva o realizaciji uređenja deponije i Zelene pijace
- 12 Jun, 2026
- 3 sati ranije
