Mali: Veliko interesovanje za paviljon Srbije na izložbi Expo 2025 u Japanu
- 13 April, 2025
- 1 godina ranije
Danas je u Osaki otvoren Expo 2025, kao i paviljon Republike Srbije, koji je odmah po otvaranju izazvao ogromno interesovanje posetilaca, koji u redovima čekaju da ga posete, saopštio je ministar finansija Siniša Mali.
"Ponosni smo na interaktivnu postavku našeg paviljona, koji obradjuje temu igre, što je i tema našeg @expo_belgrade_2027. Mislim da smo kroz igru uspeli da na pravi način predstavimo važne ljude iz srpske istorije, kao i njihova dostignuća", naveo je Mali na instagram nalogu.
Prema njegovim rečima, Expo 2025 u Osaki je već prvog dana privukao ogroman broj posetilaca, koji su i pre otvaranja čekali u redovima.
"Osaka je danas centar sveta, kao što će Beograd biti 2027. godine!", zaključio je ministar Mali.
Sledeća vest
SPC i vernici danas proslavljaju praznik Cveti
Najnovije vesti
Lajonel Riči hitno prevezen u bolnicu
- 26 Jun, 2026
- 37 minuta ranije
Cena dizela ostaje nepromenjena, benzin skuplji za dva dinara
- 26 Jun, 2026
- 41 minuta ranije
Festival "Defqon.1" otkazao dnevne ulaznice zbog vrućina
- 26 Jun, 2026
- 42 minuta ranije
Apel JKP „Vodovod i kanalizacija“ za racionalnu potoršnju vode
- 26 Jun, 2026
- 1 hour ago
