Ni stida ni srama! Provokatori došli u Pionirski park i "udarili" na veterane - ljude koji su se borili za ovu zemlju
Ratni veterani "Crvenih beretki" danas su došli da podrže studente koji hoće da uče
- 11 Mart, 2025
- 1 godina ranije
Ni današnji dan nije mogao da prođe bez provokacija, pa su tako u Pionirski park stigli provokatori koji su ni manje ni više danas "udarili" na ljude koji su branili ovu zemlju, odnosno ratne veterane Jedinice specijalne operacije (JSO), koji su došli da podrže studente koji žele da uče.
Provokatori su došli do ograde i počeli da zvižde i dovikuju veteranima, namerno ih provocirajući kako bi izazvali neki veći incident. Između ostalog, prozvali su i veterana, koji nosi štap i bez stida i srama ga pitali: "Šta ti se sa nogom desilo"... čoveka koji se borio za našu zemlju, zemlju za koju se i oni predstavljaju, ali lažno, da je njihova i da je ova borba koju vode, za bolju Srbiju, a sve pod okriljem nasilja.
Na kraju su, u velikoj, bestidnoj želji da isceniraju veći incident, počeli da dozivaju policiju, ne bi li valjda policija udarila na branioce otadžbine?!
Podsetimo, ratni veterani "Crvenih beretki" danas su došli u Pionirski park kako bi podržali studente u njihovim zahtevima za povratak na fakultete
Kako je rekao jedan od njih, školovana omladina je najjače oružje 21. veka.
- Mi smo danas ovde da podržimo ovu omladinu koja ima htenje, želju i volju da se školuje. Školovana omladina je najjače oružje 21. veka. Ko meni može da zabrani da moje dete ne ide u školu? - kaže za "Novosti" jedan od veterana.
Šolakovi teroristi ne biraju sredstva
Najnovije vesti
Predsednik Vučić u Inđiji sa građanima koji pešače na skup: Izbori će uskoro, biće mnogo teški...
- 26 Jun, 2026
- 29 minuta ranije
Fudbaleri Železničara otputovali na pripreme u Sloveniju
- 26 Jun, 2026
- 1 hour ago
Fudbaleri Australije remijem protiv Paragvaja prošli u šesnaestinu finala SP
- 26 Jun, 2026
- 1 hour ago
Holandija bolja od Tunisa za prvo mesto, remi Japana i Švedske za nokaut fazu
- 26 Jun, 2026
- 1 hour ago
