Opozicija pokušala nasilno da uđe u RTK
- 24 Januar, 2025
- 1 godina ranije
FOTO: printscreen
Nakon vanrednog protesta ispred Skupštine grada Kragujevca, zbog saobraćajne nezgode u kojoj je povređena studentkinja tokom današnjeg protesta u Beogradu, a na poziv studenata u blokadi, protestanti, predvođeni opozicionim liderima, okupili su se ispred zgrade Tržnog centra Radnički u kome se nalaze prostorije Radio televizije Kragujevac.
Nakon višeminutnog pogrdnog skandiranja i zviždanja, predstavnici kragujevačke opozicije: Saša Vasiljević, Nikola Nešić, Slađan Rakić, Boris Kovačević i Dalibor Jekić, pokušali su nasilni upad u prostorije Radio televizije Kragujevac.
Zahvaljujući pripadnicima Policijske uprave u Kragujevcu sprečeni su veći incidenti i sačuvana je imovina naše Radio televizije Kragujevac.
Studenti su i ovog puta, kao i prethodnih dana bili dosledni mirnim protestima, za razliku od predstavnika opozicije koji su pokušali, nasilnim ulaskom u prostorije Televizije Kragujevac, da iniciraju incidente.
Najnovije vesti
Ilić posle poraza od Radničkog: Puno promašenih šansi, primili gol sa igračem više
- 16 Avgust, 2026
- 4 sati ranije
Fudbaleri Mladosti savladali Mačvu u Šapcu u petom kolu Superlige Srbije
- 16 Avgust, 2026
- 4 sati ranije
Fudbaleri Partizana sa igračem više poraženi od kragujevačkog Radničkog u SLS
- 16 Avgust, 2026
- 5 sati ranije
Remi u Loznici, fudbaleri IMT-a i niškog Radničkog odigrali bez golova
- 16 Avgust, 2026
- 5 sati ranije
