Lažomer: Opoziciha večito iskorišćava decu
- 08 Januar, 2025
- 1 godina ranije
Bila jednom jedna opozicija u Srbiji, sećate se, koja je tako brinula za najmlađe, njihovu bezbednost, a koja je posle velike tragedije u OŠ Vladislav Ribnikar, izgleda patila više od samih roditelje nastradale dece. I večito je iskorišćavala decu kako njoj odgovara, u političkr svrhe. Na žalost nije bila-ta opozicija zaista postoji i pitamo se dokle će ovo da rade?
Sledeća vest
Zahtevi opozicije-vrzino kolo
Najnovije vesti
Predsednik Vučić u Inđiji sa građanima koji pešače na skup: Izbori će uskoro, biće mnogo teški...
- 26 Jun, 2026
- 1 hour from now
Đoković pobedio Pola u egzibicionom meču u Londonu
- 26 Jun, 2026
- 23 minuta ranije
Srbija sa devetoro džudoka na Evrokupu u Pragu
- 26 Jun, 2026
- 48 minuta ranije
Donatas Motiejunas više nije košarkaš Crvene zvezde
- 26 Jun, 2026
- 1 hour ago
