Vesić podneo ostavku:U Srbiji postoji moralna odgovornost,radio sam u interesu zemlje
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture u Vladi Srbije Goran Vesić podneo je danas ostavku na tu funkciju. Vesić je na vanrednoj konferenciji za medije, u ponedeljak, najavio da će danas i zvanično podneti ostavku na funkciju ministra nakon tragedije u kojoj je petak na Železničkoj stanici u Novom Sadu poginulo 14 i teško povređeno troje ljudi.
- 05 Novembar, 2024
- 1 godina ranije
Vesić je istakao, u današnjem saopštenju, da je ostavku podneo kao odgovoran čovek koji želi da ličnim primerom pokaže da u današnjoj Srbiji postoji moralna odgovornost zbog strašne tragedije u Novom Sadu koja se dogodila u resoru na čijem je čelu. "Odlazim sa ove funkcije čiste savesti i ponosan na rezultate koji ostaju iza mene kao i tima Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture koji je radio sa mnom. Radio sam sa velikim poštovanjem i odgovornošću prema građankama i građanima kao i u najboljoj veri isključivo u interesu Srbije", naveo je Vesić.
Najnovije vesti
Lajović ostao bez plasmana u glavni žreb Vimbldona
- 25 Jun, 2026
- 46 minuta ranije
Dragan Simović ponovo izabran za predsednika Fudbalskog saveza Vojvodine
- 25 Jun, 2026
- 50 minuta ranije
Kecmanović eliminisan u četvrtfinalu ATP turnira na Majorci
- 25 Jun, 2026
- 54 minuta ranije
Zlatan Šehović novi fudbaler Čukaričkog
- 25 Jun, 2026
- 1 hour ago
