Ana Brnabić razgovarala sa ministarkom spoljnih poslova Andore o saradnji i evropskim integracijama
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas tokom zvanične posete Kneževini Andori sa ministarkom spoljnih poslova Imom Tor Faus o mogućnostima za jačanje političkog dijaloga, saradnji u oblastima turizma, obrazovanja i održivog razvoja kao i o evropskim integracijama.
- 29 Maj, 2026
- 3 nedelja ranije
Foto:Tanjug
"Posebnu pažnju posvetile smo evropskim integracijama i procesu pridruživanja Andore Evropskoj uniji, koji predstavlja jedan od najvažnijih spoljnopolitičkih prioriteta te zemlje", navela je Brnabić na Instagramu.
Ona je istakla i da Srbija ostaje posvećena evropskom putu, kao i da veruje da su dijalog, međusobno poštovanje i multilateralna saradnja od ključnog značaja u vremenu sve većih globalnih izazova.
Najnovije vesti
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 24 Jun, 2026
- 47 minutes from now
OB Pančevo: Bolji uslovi za boravak pacijenata u Očnoj bolnici
- 24 Jun, 2026
- 33 minutes from now
Počela 16. Međunarodna Regata „Vode Vojvodine“
- 24 Jun, 2026
- 19 minuta ranije
Četrdeset medalja za AK Tamiš na atletskom mitingu u Vršcu
- 24 Jun, 2026
- 23 minuta ranije
