RTV Pančevo.

RTV Pančevo.

Radio Televizija Pančevo je preduzeće koje je registrovano za emitovanje televizijskog i radijskog programa. Radio Pančevo je počelo da radi u aprilu 1980. godine, TV Pančevo u decembru 1992. godine, dok je internet stranica RTV Pančevo prvi put postavljena 21. decembra 2009. godine.

Vasić: Možemo da okrenemo celu finalnu seriju ako pobedimo Radnički

Vaterpolista Novog Beograda Dušan Vasić rekao je pred drugi meč finalne serije plej-ofa Superlige Srbije protiv Radničkog da njegova ekipa može da preokrene celu seriju ako sutra pobedi Kragujevčane.

Foto: VK Novi Beograd

Vaterpolisti Novog Beograda sutra od 20 časova na bazenu SC "11. april" dočekuju Radnički. Novobeograđani su u prvom meču u Kragujevcu poraženi rezultatom 15:10.

"Igra iz tog prvog meča u Kragujevcu definitivno nije način na koji želimo da se predstavimo ljubiteljima vaterpola, niti način na koji smo želeli da započnemo borbu za titulu šampiona Srbije. Taj prvi meč smo veoma dobro počeli, sve nam je išlo na ruku, ali onda je vrlo brzo usledio pad koncentracije. Već krajem prve četvrtine, a pogotovo u drugoj deonici se to najviše osetilo", rekao je Vasić.

On je naglasio da, s obzirom na kvalitet koji poseduju Kragujevčani, individualne greške se moraju svesti na minimum.

"Biće neophodno da nametnemo svoj ritam plivanja, koji mora biti visok. Takođe, moramo podići i agresivnost u odbrani, pogotovo što igramo kod kuće. Ekipu iz Kragujevca odlično poznajemo, to je tim sa vrhunskim pojedincima, prepun iskusnih i veoma kvalitetnih igrača. Ali, isto tako znam da smo i mi ekipa koja ima snagu, ekipa koja je spoj mladosti i iskustva, kao i da smo u važnim mečevima ove sezone uspevali da pobedimo Radnički. Mislim da je pravo vreme da podignemo formu, nivo naše igre i  samopouzdanje, jer ako bismo dobili ovu utakmicu mogli bismo da okrenemo čitavu finalnu seriju u našu korist", zaključio je Vasić.

Izvor: Tanjug