Juniori Zvezde protiv Barselone, Žalgirisa i tima Next Gen na finalnom turniru Evrolige u Atini
Juniorski tim košarkaškog kluba Crvena zvezda igraće na završnom turniru Evrolige F8 u Atini u grupi B zajedno sa ekipama Barselone, U18 Next Gen 3SSB i Žalgirisa iz Kaunasa, saopštio je beogradski klub.
- 06 Maj, 2026
- 1 month ago
Foto: KK Crvena zvezda
Grupu A završnog turnira ANGT Evrolige čine: Cedevita Olimpija, Panatinaikos, INSEP Francuska i Real Madrid.
"Završni turnir igraće se od 21. do 24. maja u 'Sunel areni' u Atini (dvorana košarkaša AEK-a). Finale će se tradicionalno igrati istog dana kao i veliko finale Evrolige, ali ovoga puta ne i na istom mestu, već u 'Sunel areni' gde će biti odigrane 23 utakmice", saopštila je Crvena zvezda.
Juniori Crvene zvezde će prvi meč odigrati 21. maja od 11.15 časova protiv ekipe Barselone, a dan kasnije u istom termin sledi meč sa ekipom U18 Next Gen 3SSB. Zvezda će poslednji meč u grupi B odigrati 23. maja sa Žalgirisom takođe u 11.15 sati.
Finale je zakazano za nedelju, 24. maj od 18 časova u "Sunel areni".
Izvor: Tanjug
Preminuo sportski novinar Jovan Jovanović
Najnovije vesti
U Alibunaru 17. juna Sajam zapošljavanja
- 13 Jun, 2026
- 14 minuta ranije
Četvrti Oldtajmer skup okupio ljubitelje starih automobila
- 13 Jun, 2026
- 18 minuta ranije
Istorijski kik-boks meč Miloša Cvjetićanina očekuje se večeras oko 22.30 časova
- 13 Jun, 2026
- 58 minuta ranije
Rumer Vilis dobila starateljstvo nad ćerkom
- 13 Jun, 2026
- 2 sati ranije
