Košarkaši Mege poraženi od Budućnosti u 12. kolu ABA lige
Košarkaši Mege poraženi su večeras u Podgorici od ekipe Budućnosti rezultatom 100:82 (31:19, 22:19, 22:20, 25:24) u meču 12. kola grupe B ABA lige.
- 26 Decembar, 2025
- 5 months ago
Foto: Tanjug
Najefikasniji u ekipi Mege bili su Bogoljub Marković i Savo Drezgić sa po 14 postignutih poena.
Asim Đulović je ubacio 11 poena, dok su Kajrel Luk i Abdramane Sibi postigli po 10.
U redovima Budućnosti istakao se Aksel Butej sa 20 poena, dok je Rašid Sulajmon postigao 19.
Nikola Tanasković ubacio je 13 poena, Flečer Megi 12, a Đorđije Jovanović 11 poena.
Budućnost se nalazi na drugom mestu na tabeli grupe B ABA lige sa devet pobeda i dva poraza, a Mega je na sedmoj poziciji sa učinkom 3-8.
Mega će u sledećem kolu, 5. januara, dočekati Beč, dok je Budućnost slobodna.
Izvor: Tanug
Najnovije vesti
Britanska influenserka optužena za ubistvo
- 25 Jun, 2026
- 3 sati ranije
PU "Bambi" Opovo: Istaknute liste primljene dece u vrtiće
- 25 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Sakule bez vode
- 25 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Opekotine od sunca izuzetno opasne po pse
- 25 Jun, 2026
- 3 sati ranije
