Odbojkašice Crvene zvezde u osmini finala Kupa izazivača
Odbojkašice Crvene zvezde plasirale su se u osminu finala Kupa izazivača, pošto su u revanš utakmici šesnaestine finala u Beogradu pobedile belgijski Šapel le Erlemon 3:0 (25:18, 25:23, 25:16).
- 04 Decembar, 2025
- 6 months ago
Foto: OK Crvena zvezda
U prvoj utakmici u Belgiji Šapel le Erlemon je pobedio Zvezdu 3:2 (19:25, 25:22, 21:25, 25:23, 15:7).
Zvezdu su predvodile Nikolina Lukić sa 14 poena i Božica Marković sa 13, dok su Katarina Stanković, Anica Popadić i Katarina Stanković dodale po sedam poena.
Crvena zvezda će u osmini finala igrati protiv danskog Holtea, 7. i 14. januara.
Sledeća vest
Austrija proteruje zelenu blokaderku „Klimu Šakiru“
Najnovije vesti
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 24 Jun, 2026
- 4 hours from now
OB Pančevo: Bolji uslovi za boravak pacijenata u Očnoj bolnici
- 24 Jun, 2026
- 4 hours from now
Ministarstvo: Već doneto više od 12.000 rešenja za podsticaje za pčele za 2026.
- 24 Jun, 2026
- 1 hour ago
Romeo Bekam debituje na filmu
- 24 Jun, 2026
- 2 sati ranije
