Denver pobedio Toronto, Jokić postigao 17 poena, Jović odličan u porazu Majamija VIDEO
Košarkaši Denvera savladali su Toronto rezultatom 112:108 u pripremnoj utakmici pred početak nove NBA sezone, a srpski reprezentativac Nikola Jokić postigao je 17 poena na meču.
- 07 Oktobar, 2025
- 9 months ago
Foto: Tanjug / AP Photo/Nate Billings
Jokić je odigrao 21 minut i zabeležio 17 poena bez promašaja iz igre (5/5), uz 6 skokova i 5 asistencija.
Kristijan Braun je bio najefikasniji u timu Denvera sa 19 poena.
Srpski košarkaš Nikola Jović postigao je devet poena u porazu Majamija kod kuće od Milvokija rezultatom 103:93 u pripremnom meču pred start nove NBA sezone.
Reprezentativac Srbije je za 23 minuta na terenu uz devet poena imao i osam skokova i sedam asistencija, kao i dve ukradene lopte.
U Majamiju su Norman Pauel i Kelel Ver bili najefikasniji sa po 18 poena, dok je Pit Nens sa 15 bio najefikasniji u Milvokiju za koji nije igrao Janis Adetokumbo.
Nova NBA sezona počinje 21. oktobra.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
XIV Noćni Pančevački maraton – spektakl trčanja 1. avgusta u Pančevu
- 31 Jul, 2026
- 4 sati ranije
Silvester Džasper zvanično napustio Železničar i preselio se u Belgiju uz milionsko obeštećenje
- 31 Jul, 2026
- 5 sati ranije
Predsednik Vučić: Prva grupa lekova značajno jeftinija od 1. avgusta, naredne od 15. i 17. avgusta
- 31 Jul, 2026
- 5 sati ranije
UŽ „Pančevke“ spremno dočekuje Probraženske dane
- 31 Jul, 2026
- 5 sati ranije
