Laso: Moramo da igramo na najvišem nivou da bi pobedili Partizan
Trener košarkaša Efesa Pablo Laso izjavio je u Istanbulu da će njegov tim morati da odigra na najvišem nivou ako želi da pobedi Partizan na predstojećem meču Evrolige.
- 07 April, 2026
- 2 months ago
Foto: TANJUG / AMIR HAMZAGIĆ
Košarkaši Efesa dočekaće sutra od 19.30 časova Partizan u utakmici 36. kola Evrolige.
"Partizan je tim sa veoma kvalitetnim sastavom, koji je napravljen da se bori za vrh tabele. Imali su tešku sezonu zbog brojnih povreda, promena u sastavu i odlaska trenera Željka Obradovića. Međutim, u poslednjih mesec dana igraju na veoma visokom nivou i pobeđuju na utakmicama u Evroligi. U odličnoj su formi", rekao je Laso, preneo je zvanični sajt kluba.
U prvom ovosezonskom duelu dva kluba u Evroligi, Partizan je 9. oktobra u Beogradu pobedio Efes rezultatom 93:87.
"Biće to veoma teška utakmica za nas i ako želimo da pobedimo, moramo da igramo na najvišem nivou. Imamo veliko poštovanje prema Partizanu i jasno je da trener Đoan Penjaroja radi odličan posao", dodao je Laso.
Košarkaši Partizana se nalaze na 14. mestu na tabeli Evrolige sa 15 pobeda i 20 poraza, dok je Efes na 19. poziciji sa skorom 10/25.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Fudbaleri Australije iznenadili Tursku i zabeležili pobedu na Svetskom prvenstvu
- 14 Jun, 2026
- 53 minuta ranije
Predsednik Vučić o najavljenoj ostavci: Osećam zadovoljstvo, ali i nadu i strah za budućnost zemlje
- 14 Jun, 2026
- 59 minuta ranije
Košarkaš Njujorka Džejlen Branson MVP NBA finala
- 14 Jun, 2026
- 1 hour ago
Košarkaši Njujorka pobedili San Antonio i osvojili prvu NBA titulu posle 53 godine
- 14 Jun, 2026
- 1 hour ago
