Fudbaleri Francuske pobedili Azerbejdžan, Nemačka bolja od Luksemburga
Fudbalska reprezentacija Francuske pobedila je u Parizu selekciju Azerbejdžana rezultatom 3:0 u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
- 10 Oktobar, 2025
- 7 months ago
Foto: AP Photo/Michel Euler
Golove za Francusku postigli su Kilijan Mbape u 45+2. minutu, Adrijen Rabio u 69. i Floran Tuvan u 84. minutu.
Fudbaleri Nemačke savladali su na svom terenu Luksemburg rezultatom 4:0. Strelci za Nemačku bili su David Raum u 12. minutu, Džosua Kimih u 21. i 50. minutu i Serž Gnabri u 48.
Luksemburg je utakmicu završio sa 10 igrača, pošto je Dirk Karlson dobio crveni karton u 20. minutu.
Rezultati ostalih mečeva: Belgija-Severna Makedonija 0:0, Island-Ukrajina 3:5, Švedska-Švajcarska 0:2, Severna Irska-Slovačka 2:0, Kazahstan-Lihtenštajn 4:0, FS tzv. Kosova-Slovenija 0:0.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Predsednik Vučić suta sa sa vrhovnim komandantom savezničkih snaga NATO u Evropi Grinkevičem
- 09 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Predsednik Vučić sutra s ministrom odbrane Azerbejdžana Zakirom Hasanovom
- 09 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Adrijana Vilagoš bacaće koplje na atletskom mitingu u Norveškoj
- 09 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Predsednik Vučić: Najbliži politički odnosi Srbije i Angole, unaprediti ekonomsku saradnju
- 09 Jun, 2026
- 3 sati ranije
