Servisne informacije za 27. januar 2012. godine
Izvor: Radio Pančevo
Autobusi ATP-a saobraćaju po redu vožnje za radni dan, ne izostaju i ne kasne.
Na šalterima ATP-a u toku je prodaja mesečnih karata za radnike, učenike i studente za februar mesec od 7 do 15 časova radnim danima.
Više informacija o polascima autobusa možete dobiti telefonom na broj 2518-570 ili na sajtu www. jkpatppa.rs
Prvi Beovoz sa stanice Varoš je otišao u 5 sati i 50 minuta, a naredni će saobraćati u u 7 sati, pa u 8 sati, zatim u 10.05, 13.20, 15.45, 17.53, 19.56 a poslednji je u 22.14 časova. Beovoz saobraća samo do Pančevačkog mosta, koji je i polazna stanica za pravac ka Pančevu.
Iz Beograda voz kreće u 4.50, a zatim u 6.51, 9.05, 11.05, 14.25, 16.55, 18.55 a poslednji polazak je u 21.02 časova. Prema novom redu vožnje, koji će važiti narednih godinu dana, ukinuti su polasci iz Pančeva za Valjevo, Mladenovac i Zemun.
Međunarodni voz Beograd - Bukurešt od ponedeljka, 16. januara, zaustavljaće se i u stanicama "Beograd Dunav" i "Pančevo Varoš", najavila je Železnica Srbije.Kako se navodi u saopštenju, međunarodni putnički voz koji iz Beograda u 15.55 kreće za Bukurešt, zaustaviće se, prema redu vožnje, u 16.11 u stanici "Beograd Dunav" na Dorćolu, a u 16.44 u stanici "Pančevo Varoš". Po povratku iz Bukurešta, odakle polazi u 20.45, voz će u stanici "Pančevo Varoš" biti narednog dana u 7.59.
Prema informacija koje smo dobili od dežurnog dispečara u JKP Grejanje toplane i kotlarnice u Pančevu startovale su jutros u 5 časova, kako je i planirano, a popodnevni režim rada trajaće do 20 časova. Ukoliko imate problema sa grejanjem pozovite 315-400 i dežurna ekipa će izaći na teren i otkloniti eventualne nepravilnosti u radu sistema za grejanje. Prema rečima dežurnih u Grejanju, nema kvarova na grejnim instalacijama.
Noć u gradu i okolini bila je mirna bez značajnijih incidenata na javnim mestima, saopštila je policija.
Lekari Hitne pomoći uglavnom su pregledali hronične bolesnike – oko 25 u ambulanti i bili u 6 kućnih poseta. Najviše tegoba noćas su imali astmatičari, kao i hipertoničari. Lekari su pregledali i nekoliko dece zbog povišene telesne temperature i stomačnih tegoba.
Komunalna policija u Pančevu prijave građana prima na broj telefona 308-950 ili mejlom na Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli ili na šalteru u Gradskoj upravi u Gradskom uslužnom centru.
Počeo je sa radom "Sistem 48" koji omogućava građanima da, prijave komunalni problem koji imaju. U roku od 48 sati problem bi trebalo da bude otklonjen ili građanin obavešten o statusu svog zahteva. Telefon za prijave je 013/ 308-948.
Peščanik
{sharethis} Ako vam je dobro, onda ništa. Svakog petka od 9h, na talasima Radio Pančeva 92.1M...Radio Selektor
Vreme emitovanja: ponedeljkom od 21h! Stanovnici Pančeva i okoline od kraja novembra 2010. imaju ...I mi smo tu
Vreme emitovanja: sreda od 18h! Autorka: Dobrila Jovanović ...Pre ručka
Autor: Sloba Jovanović radnim danima (osim utorkom) od 13! Početkom nedelje Sloba J...Nedeljom u 3
Nedeljom odmarajte uz Radio Pančevo od 15h do 18h. Zabava i lagane teme. Muzika osamdesetih, doma...Prisluškivanje
Vreme emitovanja: radnim danima od 10 – 12 časova Autor: Zlatko Živković Javni medijski servis e...Sportski produžetak
Najnovije vesti, rezultati, najave, izjave aktera sportskih događaja. Gosti i intervjui... Afirmi...Pesma i pravi pevači
Vreme emitovanja: ponedeljak od 18h ( repriza: subota od 12h) Autor: Saša Janoš Emisija „Pe...Pogled
Emisja iz kulutre Vreme emitovanja: utorak od 13h Autorka: Ivanka SolomunovićVesti 92.1 info sa najviše komentara
- PONOVO BLOKIRAN NOVI PUT - stiže još traktorista (20)
- "Tojotina" elektronika nije kriva za nekontrolisano ubrzanje (18)
- Kombisti više ne mogu da voze do "tamiškog" mosta (8)
- Bivši naprednjaci optužili stranku za kradju glasova (7)
- Moguća vanredna sednica Skupštine grada zbog zatvaranja odmarališta na Divčibarama (6)
Marketing
Kontakt
Mapa sajta
Login









